Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2018, 10:17   #11
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Oki, mój post jest ^^

Postanowiłem nawiązać do kilku osiągnięć kultury, dostosowując ją do świata Gwiezdnych Wojen.

Mam nadzieję, że nikogo nie urażam zmieniając list do Koryntian na list do Korelian, czy nawiązując do Beethovena. Po prostu chciałem użyć jakiegoś silnego "podkładu", "zahaczyć" odległą galaktykę do dorobku kulturowego tej bliższej i nie tak dawnej Drogi Mlecznej

Podsumowując mój plan- PROROK z Ziggym sieje grozę na śmigaczu z wybranką Zaaina, lecz pod żadnym pozorem ich nie zabija. Jeśli moje działka mają możliwość strzału jonowego używam go na silnikach pojazdu, chociaż nie wspominaliśmy o tym przy stworzeniu statku...

Niech Ziggy bezwzględnie jeśli tylko go znajdzie, ostrzela pojazd celowo pudłując. Może również wystrzelić 1 zbłąkaną rakietę- chodzi głównie o odgłos wybuchu, który (przynajmniej na to liczę) będzie słyszany wśród czterech ścian bunkra.

Następnym celem są "negocjacje" z Zaainem. Zamierzam wykorzystać zakładnika i sprawdzić jak zareaguje mój cel.

Niemniej proszę Cię byś skończył, jeśli to możliwe post po 1 PRIORYTECIE, czyli ataku na pojazd z ukochaną.

Uff... pozostaje mi tylko liczyć, że tak dużo ryzykując oraz rezygnując z wsparcia ogniowego nad pozycją Khorta uda mi się przeżyć
 
Pinn jest offline