Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2018, 21:42   #10
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 33801 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Moja postać także znalazła się na docku.
Durak pochodzi z Karak Varn. Od trzech lat jest w Imperium. Przybył z armią wysłaną jako wsparcie dla wojsk Imperialnych w walce z chaosem. Teraz chce podróżować po Starym Świecie i poznawać go bo uważa, że ta wiedza przyda się klanowi i khazadom. Chce także wrócić z bogactwami. Czy to zarobionymi czy zdobytymi. O przeszłości opowiada, ale przy kuflu Ale. Tak to raczej jest czujny i milczący.
Wszyscy zaobserwowali upór i wytrwałość Duraka. Nie dość, że może wędrować prawie bez przerwy to i alkohol nie działa na niego jak na przeciętnego człowieka.
Zawsze ma swoją kuszę i miecz na plecach. Rzeczy, które przypominają mu o domu. Nie wiedzieć czemu lubi kolor niebieski a zapytany sam nie może odpowiedzieć bo nie wie, ale chyba ma to związek z tym że Durak lubi życie na powierzchni niż w miastach czy pod ziemią.
 
Hakon jest offline