Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2018, 21:58   #568
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cieszę się że jednak odpisałeś na czas przykro mi że ci skasowało post osobiście polecam jakiś plugin który pozwala na zabezpiecznie się przed tymi zagroźeniami np. Ja używam tego https://addons.mozilla.org/en-US/fir...story-control/

Ja postaram się dokończyć posta jutro zacząłem robić wam odpis ale teraz krew mi z nosa poleciała drugi raz w tym miesiącu muszę zmierzyć sobie ciśnienie i prawdopodobnie wziąć leki a potem najlepiej pójść spać. Przysięgam że postaram się nie zawalać terimnów i nie pozwolę żeby sesja znów wylądowała w archiwum ale nie mam wpływu na swoje ciało

Edit

Dałem odpis trochę krótszy niż wcześniej planowałem ale jest najwyżej później wam dorzucę kilka wątków "klimaciarskich" mam nadzieje że wyjaśnianie sytuacji z duchem babci nie wysżło mi zbyt koślawie ?

Wątku rannego Kibola z bloku na razie nie rozwijam bo nie mam jasnej deklaracji co robią Franek i Graba więc o to bym prosił w następnej turze
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-02-2018 o 15:35.
Brilchan jest teraz online