Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2018, 22:09   #176
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A teraz katowania ciąg dalszy bo mi wyobraźnia siada.
Mamy coś takiego?
- No proszę, nie tak źle z tą komunikacją MG - Gracz Jakoś te opisy i ich czytanie się kula widzę No właściwie świetnie to odwzorowałaś. Myślałem co prawda, że te ćwiartki mają drzwi od strony korytarza w poprzek burty (tego pionowego na tym szkicu) ale tak też może być. W takim szkicu to wasi BG są gdzieś w przejściu do tych pomieszczeń "sprawdzonych". John po lewej (czyli po osi statki to od strony rufy) a Gabrielle po prawej (czyli po osi statku od strony dzioby). Ogólnie na tym szkicy to lewa strona = ku rufie a prawa strona = ku dziobowi. No i Curtis jest właśnie gdzieś przy schodach tam gdzie jest na rysunku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline