Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2007, 23:24   #15
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dreak - sorry, że to mówię ale czyny Twojej postaci czasami były niewykonalne. Tylko człowiek guma umiał by kopnąć kogoś w twarz, gdy ten leży na nim i bije go w twarz.
Co do serii - trzeba było tak napisać w sesji. A poza tym Elf, który jest w 30% magiem nie zaatakuje Ci 3x Porażeniem i kilka razy się Uleczy. Tak przynajmniej mi się zdaje.

Caje-e - Co do magi mam kilka pytań jak i propozycji. Ile razy w ciągu walki można użyć czaru? Mam pewną propozycję, by uzależnić to od % w jakim jest postać Magiem. Wymyślić jakąś tabele co do % i możliwej ilości rzucanych czarów. Co Ty i inni na to??
 
Panda jest offline