Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2018, 19:07   #389
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 18 03:20 h; 7.06 ja od Dagon V

- No więc mamy mój post :> I mamy początek Tury 18. Termin na odpis do czw. 23.II. Mam nadzieję, że już wszyscy wyszli na względną prostą z L4



Ogóły



- Minęło ok 10 min w tej turze. Czyli jest 03:20 h po skoku.

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 7.06 ja. Obecnie na początku tury jest to niecałe 2 h. Przy obecnej prędkości.

- W tej turze, przynajmniej na początku pod względem łączności jesteście rozdzieleni. W zasięgu czujników Alex jest dwójka na mostku (Tichy i Julia). Dwójka przy hipernapędzie (Rohan i Nivi) tylko na początku więc większość mojego odpisu są poza łącznością z Alex. Za to później Rohan i Nivi maja na przemian i nie mają łączność z grupką przy wypalaczu. Linda i Drake mają łączność tylko ze sobą nawzajem. No i tradycyjnie nikt nie ma namiaru na Jeana.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; S3; P "C"; Mostek: Tichy i Julia.
- Rufa; S10; P "C"; Rohan i Nivi (2 h)
- Rufa; S10; P "C"; Linda i Drake
- Rufa; S8; P "D"; nad maszynownią podśw.; Prya, Abe i Veronica (2 h).
- ???; Papa (2 h) (brak łączności)

- Silvia jest na rufie, w restarterze maszynowni; frachtowca "SS Vega".


- Te (2 h) przy BG to te osoby którym zaświecił się żółty alarm tlenowy i zostało im jakieś 2 h tlenu (Nivi, Veronica i Papa). Skafandry mają tlenu na 10 h przy pełnych butlach + 0.5 h rezerwy. Sama wymiana butli jest dość prosta jak się ma czas, okazję i nową butlę w zapasie .




@Mostek




- Tichy spreparował odpowiedni pakiet danych i wysłał do adresata. Ale droga przez większość układu gwiezdnego to jakieś 1.5 h w jedną stronę. Jeśli plan z cumowaniem do Dagon V by wypalił wówczas wzajemna komunikacja raczej nie była by możliwa bo Dagona III i V rozdzielałaby gwiazda. Obecnie jesteś nad płaszczyzną ekliptyki więc jakby nad przeszkodą. Czyli nie wiadomo jak poszło z tym preparowaniem danych.

- Z początku macie namiar z Rohanem i Nivi ale w końcu znikają ponownie w czarnej, czujnikowej dziurze więc znowu nie ma z nimi kontaktu.

- Poza tym Julia dostała sms od Rohana.



@Rohan i Nivi



- Mniej więcej zrobiliście 2/3 trasy. Czyli powiedzmy jesteście na etapie przepchnięcia przez 2-gą dziurę. Następna to ta którą kończy właśnie wypalać Abe więc pi x oko jesteście prawie na bierząco.

- Przez wypalone dziury komunikatory działają bo niby gródź czy pokład no ale właśnie dziura. Więc póki gdzieś nie zapycha dziury wiązka to macie łączność "po dziurach" przez własne komunikatory. Dlatego tak jak zapychacie pierwszą dziurę tracicie kontakt z Alex i mostkiem ale zyskujecie z załogą wypalacza. Przy drugiej dziurze znowu trzeba poszukać innego zejścia niżej by wrócić do wypalacza i przeciągniętej pod sufitem końcówki kabla.

- Nivi alarm zmienił się z żółtego na pomarańćzowy. Czyli zostało jej powietrza na ok 2 h.





@Wypalacz


- Prya trafiła to coś z miotacza i chyba się zjarało na dobre. Nie rusza się ani nic.

- Abe w tym czasie prawie przepalił się przez zaprograowany otwór. W ciągu paru następnych minut powinien przepalić go do końca.

- Pod wypalanym otworem jest już bezpośrednie sąsiedztwo maszynowni podświetlnej. Więc istnieje ryzyko silniejszego promieniowania. Z tego niżezego poziomu jest już rzut beretem do maszynowni (tam gdzie na początku sesji urządował Rohan).



@Linda i Drake



- Poszło kulanie na walkę. Początkowo przewagę uzyskał stwór (zdał na Zwarcie) więc udało mu się wczepić w Drake'a. Ale przed przykrościami wyratował go hełm. Za to w kolejnej turze kanonierowi udało się oderwać stwora a potem spunktować i ubić. Te ubicie wyszło z fartowną 1-ką stąd jakiś farciarski pręt czy cóś w opisie.

- Lindzie strzelanie nie poszło najlepiej. Ale i warunki były trdudne. Przynajmniej nie trafiła nikogo swojego.

- Ze stwora pociekła kwasowa krew. Rozchlapała się po rekawach i rękawicach Drake. Część zeszło zaczopować tym uszczelniaczem do skafandrów. Ale i tak część dostała się pod spód i parzy dłonie kanoniera z mechy jest to spadek Zdrowia. Linda mogła by to zaleczyć swoimi stimpakami ale no musi mieć dojście czyli trzeba zdjąć chociaż rękawice skafandra. A aby je zdjąć wypada znaleźć jakieś pomieszczenie z ocalałym powietrzem.

- Generalnie im szybciej się wyrobicie tym bardziej w formie powinien być Drake.



@Silvia



- Sylvia znalazła plakietkę zamarzniętego, multitool i jakieś holo po abgredach.

- Potem udało jej się dotrzeć do restsartora i go zrestartować więc stała się światłość. Ogrzewanie jednak potrzebuje nieco czasu by nagrzać co trzeba.



---


- Jakby co to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline