Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2018, 00:22   #391
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jako że tam zostaliśmy we dójkę to to pytanie o wolne lighsticki możesz śmiało potraktować że jest tylko i wyłącznie do Ciebie, wyjątkowe i w ogóle ważne, bo ciemno
- No z BG tak. Ale tam przy was jest gdześ jeszcze Veronica. A z lighstickami coś nie kojarzę by ktoś miał ale może mi umyka coś. Więc jak ktoś gdzieś jakieś ma niech przypomni mi skąd je ma.




Cytat:
Dla Rohana też coś jest, ale nie wiem czy przekaz przebije sie przez magię pola elektromagnetycznego, kable z prundem i całą resztę (pytanie do mg?), ale Teddy o nim pamięta, niech się nie martwi
- No tam trochę tej łączności jest, potem trochę nie ma i znowu jest i znowu nie ma. Więc możece uznać, że Prya wysłała wtedy gdy ta łączność była więc Rohan odebrał wiadomość i może odpowiedzieć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline