Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2018, 14:17   #46
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Karczmę zatwierdzam. Dieterich i Durak spotykają się w Ostlandzie, dalej podróżują przez Talabekland, zachodni Stirland (?) i Averland, aż trafiają do Nuln. W końcu spotykają Dai, ta im trochę pomaga w znalezieniu pracy w mieście, bo sama marzy o wyrwaniu się ze swojej niewdzięcznej roboty, którą mimo wszystko całkiem lubi, ale żywot awanturnika jest ciekawszy. Co w takim razie z Lelianą, Lilou oraz Hansem? Początkowo myślałem, że Lilou można by powiązać z Lelianą, bo Marienburg to olbrzymi port, a ta jakoś musiała przybyć do Imperium, zaś najlepszą drogą jest morze. Później jednak zwróciłem uwagę na Hansa, który jest łowcą nagród i przez to może być związany z półświatkiem. Wiem, że brzmi to jak dobry żart, szczególnie jeśli ten miał pracować dla władz, ale będąc powiązanym z ulicznym gangiem mógł dostawać od nich cynk na grube ryby z rywalizujących gangów, wyłapywać ich i dostawać nagrody od straży. Lilou mogła się gdzieś tam pojawić i prędzej, czy później coś musiałoby się wydarzyć, że oboje musieli uciekać z Marienburga.
 
Warlock jest offline