Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2018, 21:37   #1461
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
@MG
Potrzebny mi wkład kostkowy do posta. Zgodnie z "listą rekonwalescentów" rankiem w izbie powinno zjawić się:
• 5 obrońców fortu z nocnych walk
• Loftus z Ostatnich
• 1 ofiara ostrzału pomostu podczas obchodu z Gustawem
• 1 ofiara ostrzału katapultą z nocy 31/1 (złamana ręka = służba wewnątrz koszar)
Ten ze złamaną ręką może sobie cierpieć w spokoju, dwóch z pięciu ww. leży na wyrach izby i ma wciąż problemy ze wstaniem.

Każdy ww. dostaje zabieg (z racji specjalizacji w chirurgii można sobie wybrać: upuszczanie krwi, przystawianie pijawek, stawianie baniek lub masaż ćwiekowaną pałką ) plus świeży opatrunek. I efekty owych zabiegów mi potrzebne właśnie to nie będę potem retrospekcji musiał pisać.
Noc z 31 na 32 (miesiące mają po 33 dni, jeśli dobrze ogarniam kalendarz).
A teraz kostki: [8d100=11, 68, 42, 32, 9, 34, 51, 17] [8d10=2, 2, 6, 1, 8, 10, 4, 10]

Biorąc pod uwagę poziom przygotowań (bonusy za asystę, zioła, czystość) to mogę uznać, że wszystkie próby leczenia się udały. A co do rannych to jeszcze Gustaw jest lekko ranny (i jeśli go leczysz to odzyskuje PŻ do maksimum, bo znów wyrzuciło 22 na teście umiejętności i 7 na k10).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline