Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2018, 11:39   #19
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Thumbs up



Ok. Podrzucę materiały na PW. Post prawdopodobnie pojawi się dopiero wieczorem lub jutro, bo mam spotkanie towarzyskie.

Ogólnie mogę zdecydowanie obiecać, iż nie będę "zalewał" rozgrywki wymyślonymi NPC, ale jak wspominałem w KP, ktoś- czyli Sane musiał dokonać modyfikacji Proroka

Bardzo podoba mi się, że rozpisujesz materiały uwzględniając zdolności każdego sojusznika, bo to na pewno daje większe rozeznanie ^^

PS: Nava Norgito... nigdzie nia ma o niej w postach w sesji, albo coś przeoczyłem... niemniej widzę ją w materiałach

W każdym razie bardzo podoba mi się, że Lyrio otacza jakieś zaplecze bliskich mu postaci. Niby solówka, ale dobrze tworzyć jakieś relacje! Jak najbardziej duży + za to!
 
Pinn jest offline