Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2018, 18:53   #8
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
John roześmiał się głośno i zaczął klaskać.
- A więc, to o to chodziło od początku! Świetne, świetne… – teraz zaczął się śmiać nerwowo. – Czy pan naprawdę nie rozumie, że nic nie pamiętam?

Odechciało mu się już nawet palić, wyrzucił przez okno do połowy wypalonego papierosa.
- Nie wiem, co to za kobieta, pierwszy raz ją widzę w życiu – powoli zaczął czuć, że nie uda mu się przekonać policjanta do swojej amnezji. – Nie wiem kim jestem, nie mam żadnych dokumentów, nie wiem, co mam robić…

Powoli zaczął się gubić w tym wszystkim, wpadał w panikę, ręce drżały. Na pewno nie wyglądało to dobrze, w oczach sierżanta. Musiał wziąć się w garść, nie mógł pokazać mu, że jest w kompletnej rozsypce.
- Był wypadek tak? Byłem tam sam? Niech pan powie coś więcej o tym wydarzeniu, może to mi pomoże przypomnieć sobie o wszystkim…
 
Morfik jest offline