Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 12:29   #52
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
NS

Ciekawy temat na który moge bardzo obszernie sie wypowiedzieć. Przeprowadziłem w NS ponad 200 przegód i chyba moge powiedzieć że jestem na poziomie zaawansowanym. Nauro ma wady ale i zalety. Luki są wszędzie ale nie są robione ludziom nazłość.
Fakt jest tego wszystiego sporo napchane w Neuro, ale gdzie pisze ż eto wszystko ma MG wykorzystać? To nie jest nic innego jak paletakolorów do rysunku malowanego przez MG. Ja naprzykłąd na pierwsze 40 przygód ukazywałm graczom moze 1-2 maszyn, utrzymując ich generalnie w konflikcie grupy para militarnej z mutkami.
Prawdziwe niespójności są w samej mechanice. Ale są wynikiem uproszczenia gry. Prowadze tylko w klasycznej wersji neuro, czemu? Proste, tam wsółczynniki były wszystkie tyle samo warte. W 1.5 bez zręczności jesteś lipą.
Albo charakter? Odpowiada jednocześnie za siłe woli i charyzme? Czyli każda superlaska z detroit jest również niezłomnym żołnierzem. Jednak rozdzielic tego nie można bo w charyzmie zostały by 2 pakiety a w Sile woli 1. Nikt by tych współczynników nie brał.

Choroby? Jak chcecie to prowadzcie sesje dla zdrowych. A skoro 99% ludzkości nie żyje to leki wytwarzane dla cąłej społecznośći powinny ilościowo starczyć na 100 razy dłurzej. Co do żywotności leków to już zalerzy od opakowania. W tym świecie już prawie że nie ma normalnych ludzi, sa tylko twardziele. Cioty wymarły w przeciągu ostatnich 30 lat...

Lubie wiele rzeczy i gracze też, najlepiej skomponować świat który sie każdemu spodoba jest ciekawy i jest w nim sporo do odkrycia. W neuro jest bynajmniej z czego wybierać...

Pozdrawiam i zapraszam na moją pierwszą sesje.
 
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem