Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2018, 21:36   #10
Morfik
 
Morfik's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputacjęMorfik ma wspaniałą reputację
Wziął do ręki plik zdjęć i powoli zaczął je przeglądać. To niemożliwe, nie mógł zrobić krzywdy tym kobietom, po prostu nie mógł. Przeglądał zdjęcia coraz szybciej, aż zrobiło mu się niedobrze.
- Niech pan to zabierze – powiedział i oddał zdjęcia sierżantowi. Podszedł do ściany, oparł się o nią plecami i powoli osunął się na podłogę. Czuł się podle, zaschło mu w gardle, a dłonie miał całe spocone.

- Nie, nie, nie… Nawet jeżeli to rzeczywiście ja jestem na tych zdjęciach, to i tak nic złego nie mogłem zrobić tym kobietom. Przecież nie jestem jakimś chorym mordercą… Błagam, niech mi pan uwierzy, ja naprawdę nic nie pamiętam z tego wszystkiego… Nie odpowiedział pan, czy w trakcie wypadku byłem sam w samochodzie? Znaleziono jeszcze kogoś?
 
Morfik jest offline