Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2018, 10:27   #8
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Witam zainteresowanych.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
zastanawiam się tylko czy jawność ról plus możliwość ich ujawniania nie daje zbyt wielkiej przewagi miastu.
Taka liczba Neutralnych powoduje, że Mafia nie do końca jest tą najlepiej poinformowaną frakcją. Posiada za to zdolności, które w jakimś stopniu to rekompensują oraz silne wsparcie jednej z ról neutralnych. W tej sytuacji niekoniecznie w interesie Miasta jest się ujawniać.

Moim zdaniem wyłożenie kawy na ławę nie zapewni Miastu automatycznej wygranej, choćby z tego powodu, który podała Wisienki. Gwarancji nie daję, ale nie widzę też nic złego w tym, że gra się skończy np. w czwartej rundzie.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Miałem już prawie gotową rekrutację i chciałem jutro dać, ale skoro byłeś pierwszy to może w końcu sobie zagram...
O nie... Zmieniłem bieg historii! W ramach zadośćuczynienia dostaniesz najlepszą rolę.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
ps. Lolth jest neutralna? LoL-th
ps2. nie za mało miastowych? sporo tych neutrali
Założeniem nie jest walka między dobrem a złem, tylko między tymi, którzy skradli Tablice Przeznaczenia a drugimi, którzy chcą ich powstrzymać. Z tego powodu do Mafii należą tylko Bane i Myrkul. Pozostali źli bogowie mogą sprzyjać Mafii lub mieć inne cele.

Jeśli chodzi o tych 5 Neutralnych, wiadomo, jest to eksperyment. Mam nadzieję, że udany. Frakcje były balansowane przy użyciu najstarszej znanej metody pomiarowej, czyli na oko.

Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
moja postać może nie jest z settingu, ale postaram się ją dostosować do reali Zapomnianych Krain, w końcu może i tam są modele
Reguły naszej zabawy są nieubłagane, więc... chętnie zobaczę, jak powstaje ta najbardziej dedekowa ikona mody w Faerunie.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Jaka jest rola neutrali w tej grze? Mają tylko żyć do końca gry i liczyć na farta, pomagać miastu, pomagać mafii czy bajobongo i do przodu?
Gra wykorzystuje każdą z tych opcji. Zupełnie jakbyś przy tym była.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 22-02-2018 o 10:55.
Ril jest offline