Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2018, 12:12   #87
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Dotarli bez problemów na miejsce śmierci Armanda. Pani sierżant rozglądała się wokół, jednak nic specjalnego nie znalazła. Gdy przewrócono ciało twarzą w górę Viktoria się skwasiła widząc okaleczone ciało a po chwili usłyszała jak ktoś wymiotuje w pobliskie krzaki.
- Lepiej?- Podeszła do Bianki, która już po zrzuceniu śniadania uspokajała się.

Ciemnowłosa dziewczyna wysłuchała kompanów i sama się pochyliła nad zwłokami.
- Wiele razy w moich stronach szłam sprawdzić podobne miejsca zbrodni. To nie robota zwierzyny jak mówi Bardak. Bandyci czy gobliny także nie. Prędzej by pomęczyli chłopaka. To coś innego.- Na słowa Bianki Viktoria się wyprostowała i spojrzała w dal.
- Mam wrażenie, że jeszcze nie raz będziemy z tym mieli do czynienia.- Wróciła wzrokiem do reszty.

- Też jestem za wyruszeniem do kopalni. Z tego co jest na mapie to można by powiadomić po drodze te dwie farmy. Trochę czasu się nałoży, ale chyba dla ich bezpieczeństwa można by się ruszyć do nich.- Zaproponowała Viktoria i zwróciła się do Hansa i Alaina.
- Długo jest z dojściem do farm schodząc z drogi do kopalni? Konno ile czasu stracimy? Czy może sami kogoś poślecie ze wsi do nich?- Zapytała.

Musieli w końcu ruszyć i wypadałoby wrócić do wsi po swoje rzeczy. Konno będzie szybciej bo patrząc na mapę tu w dolinie dość płasko będzie.
 
Hakon jest offline