Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 13:19   #10
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Właściwie Milly opisała całą sytuację odnośnie użytkowniczki która otrzymała wczoraj bana. Głównym powodem była reputacja forum, nie prywatne sprawy użytkowników czy obsługi, bo takie załatwiamy (albo staramy się załatwić) także prywatnie.

Odnośnie warnów w rekrutacjach - zdaję sobie doskonale sprawę, ze przesadziłem ostatnio, zdaje sobie również sprawę, że muszę to jakoś naprawić. Jak Milly wspomniała w tej chwili trwa dyskusja w naszym prywatnym forum, mam nadzieję, że efektem będą odpowiednie dopiski w regulaminie, z którymi większość się zgodzi. Co do długości postów - zostało to rozwiązane inaczej - w tej chwili najmniejsza ilość znaków to 60, więc automatycznie unikniemy postów typu "lol" czy "wysłałem".

Podsumowując: przepraszam użytkowników za swoje nie do końca przemyślane reakcje na ich wpisy, warny uznane wg nowego regulaminu za niesprawiedliwie przyznane zostaną oczywiście usunięte.
 
Solinarius jest offline