Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2018, 12:24   #898
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
To ja napisałem coś, głównym zadaniem jest wyczuć Simona, czy przypadkiem on właśnie nie oczekuje tego, aby tak zrobić jak mówi. Bo może gdyby Marwald tak zrobił to zezwoli na coś dla niego. Ciężko mi powiedzieć.

Może musimy się chwilę zastanowić co wiemy i co może być urzyteczne. Małe zebranie informacji, co wiemy więcej o Simonie oprócz, że to 12-14 letni posłaniec kapłana?

Nie wiem czy Nicholas Heins mówił coś może pomocnego odnośnie tej sytuacji, z tego co mi się wydawało, to miał być tutaj gdzieś mag ten zły i obejście go tyłami miało nam pozwolić na zaskoczenie i zakończenie tego.

Troszkę mi się już wszystko kręci nie ukrywając i mogłem zapomnieć trochę faktów: D
 
Inferian jest offline