Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2018, 13:22   #89
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Pytania niziołka zaskoczyły krasnoluda. Brodacz zdumiony łypnął okiem na mniejszego od siebie Kołodzieja, po czym zmarszczył brwi szukając ukrytego szyderstwa.
- Nie kpij, maluchu... - sapnął gniewnie. - Nie byłem i nie będę. To WY pójdziecie rozmawiać z Gimbrinem, a JA poczekam na zewnątrz. - Zabójca odszedł kilka kroków na bok i wpatrzył się w górskie szczyty otaczające dolinę Frugelhorn. Zaciśnięte szczęki i pobielałe kłykcie ściskających stylisko dwuręcznego topora dłoni świadczyły o wzburzeniu

- Jedyne zamieszkałe przez dawi miejsce, gdzie takim jak ja wolno przychodzić bez zaproszenia to Karak Kadrin, zwana czasem Twierdzą Zabójców. - Rzekł po chwili milczenia, a jego głos złagodniał - być może Bardak zdał sobie sprawę, że niziołek nie zamierzał go urazić, a pytania wynikały z jego niewiedzy w tym temacie.
- Dlatego rozmawiać z krasnoludami w kopalni pójdziecie wy. Ja przypilnuję obejścia... - wyszczerzył się.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline