Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2018, 12:04   #579
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jest mój post mam nadzieje że nie uznacie mnie za zbyt wrednego ?

Dhratlach

Ponieważ deklaracja maga była bardzo ogólna pozwoliłem sobie na trochę poezji i filozoficznych rozważań. Na końcu jest możliwość podjęcia decyzji co do metody wydania przyszłej książki. Oczywiście Igor może stwierdzić że woli ją najpierw napisać i odłożymy tą kwestię na później.

Slan

Wpuszczenie Bestii do bloku byłoby zbytnim pójściem na łatwiznę. Szczególnie że Nerdo mag podał mu tylko numer bloku nie dał rady ustalić numeru lokalu. Sam mieszkam w podobnym miejscu i tego typu "przeszkody" są na porządku dziennym.

Wierzę że wymyślisz coś ciekawego żeby dopaść celu
Sune

Mam nadzieje że się nie gniewasz ale odkąd wpadłem na ten pomysł z betonem to śmieszył mnie on tak bardzo swoim surelalizmem że po prostu musiałem go wykorzystać
 
Brilchan jest offline