Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 14:27   #15
Sir_herrbatka
 
Reputacja: 1 Sir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kitsune Zobacz post
Nie zgadzam się z Twoją tezą jakoby powody osobiste kierują forum. Proszę o konkretny dowód.
Wczoraj kutak przyznał że zakaz rozmowy na SB o warnach ma powody osobiste "kto wie ten zrozumie" a sb jakby nie patrzyć jest częścią forum.

Co do rekrutacji. Jak mówiłem jest to moje zdanie i raczej nie spodziewałem się że ktoś je poprze, a bronić go będę głównie dla zasady.

Warto zauważyć że nikt nie wkleja reklam do postów w rekrutacji-przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Za spam są uznawane krótkie komunikaty o chęci udziale w grze... mówi się że powinno to być wysyłane na PW do MG a ja twierdzę że to komunikat nie tylko dla samego MG ale także dla reszty potencjalnych graczy, dla tego nie mam nic przeciwko takim wypowiedziom. Nie mówię że należy zostawić w spokoju post w rekrutacji w stylu "Dzięki", "lol" itp., Kto przeczytał regulamin rozumie jak należy z tym postępować, ale samo zgłoszenie... czemu nie? To tylko informacja.
 
__________________
Arriving somewhere but not here
Sir_herrbatka jest offline