Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2018, 16:56   #110
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
A no właśnie, wszystko rozbija się o wiedzę postaci

Ja oczywiście nie mam nic przeciwko takiemu torowi waszej znajomości. To było takie luźne spostrzeżenie.

No, a tak w ogóle to rozpoczęliśmy kolejny odcinek. Post jest dość długi, ale muszę zaznaczyć koniecznie, że wszystko dzieje się bardzo szybko. Opisy spostrzeżeń dzieją się równolegle, zatem pierwsze niepowtarzające się z poprzednim Epizodem akapity trwają nie więcej niż pięć sekund. Potem krótkie stwierdzenie Wodza, dwa kolejne równolegle, przygotowania Indianina mają tempo wręcz mechaniczne.

Cały odpis to zatem nie więcej niż półtorej minuty

I termin do 02.03.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 25-02-2018 o 17:05.
Alaron Elessedil jest offline