Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 14:32   #31
Azmadan
 
Reputacja: 1 Azmadan nie jest za bardzo znany
Azrael usłyszawszy słowa brata Calistera pyta ze zdziwieniem:
A co jeżeli nasz sierżant nie potwierdzi tego rozkazu? Bracie nie pamiętasz jak przed chwilą podkreślał „Przypominam, że zgodnie z kodeksem Astartes tylko ja jestem Waszym bezpośrednim przełożonym i tylko ja mogę wydawać Wam rozkazy! Wyjątki są jasno określone w kodeksie!” czy jesteś pewien że jest to właśnie taki wyjątek? Wie brat, jaką bierze na siebie odpowiedzialność? Mieliśmy rozkaz całkowitej blokady śluzy, mieliśmy ją bronić własną piersią…
Czy brat jest pewien że odpowiednio rozpoznał osobę która się z nim kontaktowała?
Jeżeli tak to proszę brata Calistera o powtórzenie rozkazu…
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W momencie zauważenia Nathaniela wybiegającego z wartowni przerywa swoją wypowiedź na temat otwarcia śluzy. Natychmiast zmienia temat. Zabezpieczając ciężki bolter zwraca się do Calistera
Bracie Calister - proszę o zezwolenie na obezwładnienie brata Nathaniela…. bo pozabija nas tym granatem… !!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Azarel z niecierpliwością czeka na decyzje.
 
__________________
Grupa Rekonstrukcji Historycznej TUR
tur.z.pl

Ostatnio edytowane przez Azmadan : 05-09-2007 o 07:23.
Azmadan jest offline