Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 14:58   #17
Sir_herrbatka
 
Reputacja: 1 Sir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputację
Kitsune, chyba nie piszesz odpowiedzi na mojego posta. Nie powiedziałem że modowie są nie potrzebni, że nie powinni pisać. To jest akurat oczywiste. A jeżeli w mojej rekrutacji ktoś zacznie testować moją cierpliwość gadając od rzeczy... to skorzystam z opcji raportuj zły post.

LI ma dużo narzędzi by przeżucić część odpowiedzialności na samych mg w rekrutacjach... może zaoszczędziło by to część pracy dla modów... Co do tego automatu; jakoś nie jestem przekonany do tego typu rozwiązań, zobaczymy jak będzie działać w praniu. Może pomoże ale głowy bym za to nie dał.

Edit:
Być może warto by jakiś ekran przed założeniem nowego wątku w rekrutacji założyć. Takie nie kolejne przypomnienie o regulaminie ale po prostu o opcjach jakie ma, o tym że za porzucenie rekrutacji ma warna itp.

Z bardziej egzotycznych, i raczej nie realnych pomysłów jest wprowadzenie jakiegoś testu online z regulaminu forum. Tyle że uczciwie muszę przyznać że nie mam pojęcia jak by to miało działać...
 
__________________
Arriving somewhere but not here

Ostatnio edytowane przez Sir_herrbatka : 27-06-2007 o 15:02.
Sir_herrbatka jest offline