Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 15:14   #18
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Ja ze swej strony chciałbym się tylko odnieść to "spamowania w rekrutacji", bo sprawy Rhamony nie znam, nie obchodzi mnie, nie wiem kto z kim dzielił się jakimi sekretami i gdzie one potem wypłynęły...
Natomiast co do spamu w rekrutacjach... Jestem na forum króciutko, ale przeglądam je dosyć często. Lubię czytać rekrutacje i naprawdę nie zauważyłem jakiegoś szczególnego zaśmiecania tych tematów rekalmami itp. Owszem, były posty jak wspomniane "lol" czy "dzięki", ale sporo postów to po prostu np. "Dobra, to ja będę królem. KP przyślę jutro." Po co pisać coś więcej, skoro taka informacja wystarczy i MG (wie, kogo już ma) i graczom (wiedzą, kto już zaklepany). A takie zdanko nie spełnia kryterium 60 znaków, podanych parę postów wyżej przez Solinariusa...
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline