Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2018, 21:54   #407
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No i padło na mnie z prośbą o L4. Czy szefo ma druczki?

A tak serio, to praca wymaga ode mnie zaangażowania wieczorami, więc nie wyrobię się z postem w tej kolejce. Dlatego moje krótkie deklaracja:

- O ile palnik Abego nie otworzy nam przejscia od razu, to Rohan spróbuje przepalić się wypalaczem przez materię kleju, potem otworzy śluze.

- Policzy sobie (różniczką?) jak długo przy swojej masie może przebywać w pomieszczeniu z promieniowaniem. Postara się przeprowadzić wszelkie procedury możliwie szybko. (Odpali minutnik w oparciu o swoje obliczenia).

No i to chyba tyle, no bo reszta to sporo moich przemyśleń, ale to jak będę znowu mieć czas (pewnie w następnej kolejce).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline