Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 17:17   #110
Fitter Happier
 
Reputacja: 1 Fitter Happier nie jest za bardzo znany
Cytat:
a ja należę do grona kotów udomowionych
Koty udomowione, jasne. Image pacyfisty Ci w ogóle nie pasuje, jakoś tak dziwnie gryzie się z Twoją naturą sadystycznego MG .
---------------
Wczoraj już się bałem, że mamy kolejny zastój, ale jak widać wszystko wraca do normy. Czy ktoś - oprócz merilla, który dał wyraz tego w swoim poście - zachwycił się tak jak ja opisem muzyki w tekscie Tahu-Tahu? To było bardzo krótkie, a ścisnęło mnie gdzieś w okolicach żołądka, rewelacja!
---------------

Mam jeszcze pytanie natury technicznej - co z welfem? Tzn. widzę fakt wykluczenia z sesji, ale chyba jego postać powinna zostać z-npc-owana przez jakiś czas, aż do jakiegoś rozsądnego rozwiązania. W sumie na razie wygląda to tak, jakby po prostu wyparował, czy jakby nigdy nie istniał, zupełnie jak Swietlana (mam nadzieję, że dobrze pamiętam imię). Ciut nienaturalnie, ciut bez sensu.

Pozdrawiam
M.

PS. Może trochę poniewczasie, ale chciałbym wyrazić swoje poparcie dla partii pro-kociej. Biorąc pod uwagę, że rozkład sympatii wobec dwóch antagonistów przedstawionych kilka stron wcześniej wśród naszych MG jest równy 1:1, nie wiem czy dobrze robię. Cóż, takie ideały.
 

Ostatnio edytowane przez Fitter Happier : 27-06-2007 o 17:21.
Fitter Happier jest offline