Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2018, 12:17   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Alexander Anderson


[MEDIA]https://t00.deviantart.net/QwKGVinhQ4jacvH75L1qQhzCk18=/300x200/filters:fixed_height(100,100)rigin()/pre00/9a70/th/pre/i/2017/180/1/d/shirt_by_taneysha-dbefq5x.png[/MEDIA]




Inkwizytor niegdyś należący do Zakonu Promiennego Serca wkroczył na scenę pośród Hymnu śpiewanego na swoją cześć!

- Ilamater mi światkiem, że dawno nie widziałem takiej zbieraniny Heretyków! WSZYSTKIM wam przydałoby się posmakować moich święconych ostrzy i niech AO rozsądzi winnego! Lecz nie tak mnie uczono Wstrzymuję się, więc z osądem dopóki nie poznam prawdy skrytej w waszych duszach poprzez obserwacje waszych uczynków! - Ogłosił dumnym i nawykłym do krzyków głosem.

- Cieszcie się, że nie przyprowadziłem ze sobą siostry Yumiko z Kara-Tur nie ma mojej cierpliwości i rozszarpałaby was grzesznicy owładnięta przez świętą furię berserkerskiego szału. Dziękujcie, więc Płaczącemu za ostatni dzień spokoju! NIECH SIĘ STANIE!
 
Brilchan jest offline