Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 19:18   #20
Sir_herrbatka
 
Reputacja: 1 Sir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputację
Kutak, staram się dać proste rozwiązanie problemu. Nie musisz od razu wszystkiego tak gwałtownie krytykować.

PS.
A co do egocentrycznego podejścia. To jak myślisz dlaczego zaproponowałem sondę?

PS. PS.
Mógłbyś czytać moje posty. Nie proponowałem przypominanie o regulaminie ale tylko o tym że jeżeli np. zobaczy post w swojej rekrutacji który mu się nie podoba to niech nie waha się tego zgłosić.

PS. PS. PS.
Mimo to uważam że specjalne subforum dla reklam to dobre rozwiązanie, w końcu nikt nie wchodzi tu z myślą by popsuć na forum, a jeżeli chce coś zareklamować w oddzielnym temacie to zrobi to w odpowiednim dziale. Czyli jak sądzę jest to dobry pomysł nie wymagający zbyt dużo nakładu wysiłku. Na innych forach sprawdza się dobrze.

PS. PS. PS. PS.
Mógłbyś także wykazać się tolerancją dla propozycji z poza grona modów bo jak widzę odrzuciłeś wszystkie bez uważnego zastanowienia.
 
__________________
Arriving somewhere but not here

Ostatnio edytowane przez Sir_herrbatka : 27-06-2007 o 19:25.
Sir_herrbatka jest offline