Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2018, 22:08   #17
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację

Dioda była wielce zdziwiona. W swym życiu widziała nie jedno, ale żeby takie osobistości w jednym miejscu. No i jeszcze te żaby. W sumie nie miała nic przeciwko żabom, sama chciała kiedyś jedną pocałować by ta zmieniła się w księcia ... Ale to były czasy, czasy które nie wrócą.

Doradca zawodowy widział w niej talent do śpiewu. To to ona wiedziała od urodzenia, jaka to nowość. Zamiast doradcy przydałby się jej nowy menadżer który poprowadził by jej karierę ku wielkiej sławie. Może wśród tych wszystkich zgromadzonych osób znajdzie swego nowego menadżera i zacznie nowe lepsze życie w tych ciężkich czasach.

Pracownik socjalny wszędzie widzący wynaturzenia i degeneracje już dawał jej kwestionariusz częściowo wypisany. Heloł przecież to nie jej słowa, czy on myśli, że ma do czynienia z pierwszą lepszą bondynką co podpisze wszystko co jej się pod nos podstawi? Heloł! "Ja przecież jestem Dżaga ja się znam na muzyce. " - pomyślała.

Derek ten to ma ciuch, nie wiedziała u jakiego krawca się stroi ale namiar mógłby jej dać. Jednak w obliczu takiego ciacha bała się cokolwiek odezwać w jego stronę. Patrzyła się na niego tylko i podśpiewywała sobie pod nosem

Pisząc to zamykam pewien dział,
kończę, bowiem w życiu coś, co miało być jak sen,
a zrobiłeś wszystko bym zbudziła się.
Pisząc to nie czuję siły tej, która rozpierała mnie,
gdy poznałam Cię.


Brunia wyglądała dla Diody najbardziej przyjacielsko. Wszak milej się je i pije przy śpiewie i tańcach.

Dioda zastanawiała się o co chodzi z tym linczem, przecież jeszcze nikt nic nikomu nie zrobił.
Co do Mafii to znała kiedyś jednego z jej członków Andrzej miał na imię, ale wszyscy mówili na niego Piasek.
 
Feniu jest offline