Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2018, 11:16   #20
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Derek zakręcił się na pięcie przyjmując pozę czarnego łabędzia, zrobił potrójne hula-hop w tył i spojrzał na Diodę Elektrownię i ująwszy ją za dłoń wyrzekł te słowa:

-Jeszcze wczoraj powiedziałbym, że styl tha'na sz'matha wyszła już z mody, ale dziś jest dziś, wczoraj było wczoraj a jutro będzie...

Położył palec na usta blondynki zanim ta wypuściła z ust słowa słodkie jak miód sowodźwiedzi.

-Nie kończ moja droga. Wszyscy wiemy co będzie jutro. Wiemy, że ktoś z nas umrze. Jeśli to będę ja mam nadzieję, że utrwalą mnie w mojej ulubionej pozie kolibra spijającego nektar z kielicha róży przebaczenia. Bowiem czy bóg nie powinien przebaczać?

Puścił mdlejącą z zachwytu Diodę i kręcąc bioderkami tak, żeby żabom wyszły gały z oczu podszedł do doradczyni zawodowej. Rzucił jeszcze dzikie spojrzenie do faceta, który wyglądał na urzędasa.

-Panie Pracowniku Socjalny, wolę określenie niebieski ptak, niż człowiek bezdomny! Artyści nie ograniczają się czymś tak trywialnym jak ściany.

Następnie całą uwagę poświęcił pięknej lecz pokrzywdzonej przez los Doradczyni Zawodowej.

-Wszyscy obierają Cię za cel, ale prawdziwe piękno podobnie jak sprawiedliwość są ślepe. Powiedz mi moja droga co myślisz o profesji modela?

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline