Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2018, 01:53   #142
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Po wielu długich latach użytkowania moja klawiatura odmówiła dziś posłuszeństwa. Jutro (dziś) idę do sklepu, więc odpiszę wam dopiero po zakupie nowej klawiatury.

@Hakon
To ile akcji będzie w tej sesji w dużej mierze zależy od was samych, od testów na umiejętnościach (także tych niejawnych) i paru losowych zdarzeniach, ale faktem jest, że wasi bohaterowie raczej nudzić się nie będą i przy kilku okazjach za broń pewnie będą musieli chwycić. A co do Twojej propozycji(?), to również się ku temu skłaniam (przy czym z tym "i już", to trochę przesada, bo lubię jak ktoś w swoim poście chociaż wspomni w jednym zdaniu, że był u handlarza), ale może ktoś potrzebuje wiedzieć z góry kto jest dostępny w Oshausen zanim w ogóle wypyta o szczegóły.

A i nie mam zamiaru już się bawić w tworzenie materiałów dodatkowych, których i tak mało kto czyta. Wolę ten czas poświęcić na pisanie postów i szlifowanie scenariusza. Chodziło mi o krótką listę NPCów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 03-03-2018 o 01:55.
Warlock jest offline