Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 20:54   #8
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Hmm...

Zgodzic sie musze z Ercekionem. Bede tu pil do postu Bigo Pasiflorka.
1. Puchacz wierzchowny. Moze sie myle (poprawcie mnie jezeli jest inaczej) ale w DD chyba nigdzie nie wystepuje puchacz jako wierzchowiec. Chyba ze rozpatrujemy DD edycja 67, uzupelniona o podtytule "smerfy i smerfetka". Poza tym chcialbym zauwazyc, iz Achernar NIGDZIE nie byl laskaw swego srodka transportu okreslic. KP niczego takiego nie zawieralo. Stawianie MG przed faktem dokonanym ("bo ja wyciagam z plecaka miecz apokalipsy") moze sie skonczyc zle dla gracza. Sowa ciach, nawet bez siodla. Zalecenie: zmien posta lub bedziesz latal, pionowo w dol.
2. Ewidentne naruszenie zasad rzucania czarow, jakie okreslilem. Po pierwsze napisalem wyraznie ze nie ograniczam magow specjalnie, lecz powinni sie trzymac specjalizacji. Achernar, napisales w KP ze twoja specjalizacja to iluzja i ze umiesz kilka czarow ofensywnych. Teleport NIE jest iluzja i NIE jest czarem ofensywnym. Po drugie prosilem podczas rekrutacji o okreslony sposob rzucania czarow. Nie zastosowales sie do niego, wiec wynik twojego miotania jest zaden. Nic sie nie wydarzylo. Zalecenie: zmien posta.
3. Napisales co robisz, jak robisz i jaki jest tego rezultat. Twoj post pokazuje mi ze nie czytales innych postow, oprocz mojego (kolo elfki w trakcie twojej akcji stal lisz, co zostalo opisane w innym, niz moj, poscie). Poza tym nie wolno ci tak kluczowych dzialan rozwiazywac samemu. Chcesz pisac co robisz i jaki jest tego rezultat? Napisz opowiadanie. Poza tym 2 wczesniejsze punkty odnosnie twojego postu wyraznie pokazuja ze NIE mogles uzyskac takich rezultatow jakie opisales. Zalecenie: zmien post.
 
corenick jest offline