Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 21:15   #96
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Gdy Merlin przyglądał się miejscu z którego dobiegał wytworzony przez niego hałas przyczaił się i starał się obmyślić plan dziuałania. Wteem usłyszął w oddali jak ktoś się zblirza. Szybko zapuścił macki w umysł przybysza. "Posv..." rozpoznał bezbłędnie po kilku pierwszych chaotycznych myślach.

-To ja Erglan. Nie rób tyle szumu bo zwrócisz na nas jego uwagę skradaj się powoli ja go podejde ostrożnie z drugiej strony wtedy zadziałamy razem odwrócimy jego uwage i uwolnimy Felixa. Trzyma go w uwięzi. Prygotuj się na szybką akcje młodziku. Wolę nie ryzykować walki... przynajmniej nie teraz.- przekazał mu w myślach i powoli zaczął skradać się po kole wśród drtzew tak aby zmienić położenie względem maga.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline