Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 01:26   #862
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dziękuję, że wszyscy odpisaliście.

Franka chyba skończyła przesłuchanie i musi się określić co dalej.

Anna pogadała i wiem, że chce gadać dalej... można w tym samym gdocu.

Fyodor... no cóż... miał być spokojny spacer do miasta a ten postanowił przetestować czy jest wybrańcem. Nie wchodzi się do świeżo spalonych pomieszczeń, choćby ze względu na wysokie stężenie tlenku węgla. Zwłaszcza, jeżeli pomieszczenie jest w jakichś piwnicach, bez okien. To, że w XIII wieku nie znano tlenku węgla nie znaczy, że nie umierano od niego.

Arvelus ładnie opisana walka o życie może wpłynąć na to, że Inkwizytor wyjdzie w lepszym stanie. No, chyba, że ciekawość Cię pchnie po to drugie źródło światła. Twój wybór. W każdym razie nie planuję egzorcyzmów, bo nie wiem czy będzie komu
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline