Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 18:52   #583
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Slan dał mi znać że dzisiaj nie da rady odpisać więc stąd post dla dwóch osób. Post jest z błędami bo z jakiegoś powodu word mi się zawiesił i nie chcę poprawiać błędów.

Dhratlach zastępca naczelnego to Sleepwalker ale określenia Lunatyk użyłem już w stosunku do drużyny Żuli Pana Andrzeja opentanych przez Duchy i pobłogosłąwiuonych szaleństwem Luny więc dla Śpiących bliskich przebudzenia postanowiłem użyć bardziej naukowego określenia lunatykowania. Jeżeli macie pomysł na lepszą to z chęcią wysłucham

Mam nadzieje że nie przeszkadza ci to budowanie tła w moich dwóch ostatnich odpisach ? Po prostu chcę ci dać coś więcej niż pisanie szło dobrze a teraz jest spotkanie z redaktorem.
 
Brilchan jest offline