Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 22:33   #43
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Brunia spojrzała na Diodę przenikliwe

- rzygać mi się chcę jak na ciebie patrzę, nawet nie udajesz smutku czy żałoby po śmierci jednego z nas, jesteś więc błaznem albo czarnym charakterem bez serca. Ponieważ Bogowie nie bywają błaznami obawiam się, że nie jesteś jedną z nas więc nie odbierasz co nocnej groźby tak jak i my. Mam obawy również co do prawdomówności mnicha. Pytanie którą z nas naprawdę obserwował tej nocy...


Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
A ty niziołcza dziewojo potrzymaj swe zapędy i oskarżenia. Chyba ci ten cały alkohol uderzył do głowy i obudził w tobie jakieś niskie pragnienia? Tak przyglądałem się tobie, jako jednostce zgniłej moralnie, ale skoro jak sama mówisz nie zrobiłem ci krzywdy nie masz podstaw ku swym oskarżeniom! [/i] - Odpowiedział na zarzuty.

Następnie podszedł do biurka Doradczyni Zawodowej i jednym ruchem ręki zrzucił z niego papierzyska:

- Noc minęła mi na modlitwie i obserwacji czy nie dziwi was, że łupieżca umysłu próbuje bronić niewidzącej kobiety, która od samego początku wie o nas podejrzanie dużo? Doradczynie to Ilsensine udzielił komuś ze złych bóstw postaci swoich obleśnych dzieci a teraz udają nieszkodliwych! Doradczynie zawodową należy zlinczować! - Ogłosił swój osąd.
Bo chyba nie mógł obserwować i mnie i Vee.

Nie chcę doprowadzić do linczu na niewinnym, ale i mnich i Dioda mi się nie podobają, a jeśli kolejna noc będzie dla nas równie niekorzystna, to na zawsze stracimy szansę na to że Ao znów spojrzy na nas miłosiernym okiem ... Jeśli zaś ktoś z was ma jakieś dowody winy doradczyni, to jest to dobry moment aby się z nimi ujawnić

 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 04-03-2018 o 22:46.
Wisienki jest offline