Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 07:20   #45
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację

- Pani Brunchilda Grenbotell, jako jedyna zapłakałam po śmierci Dereka Zoolandera, a pani co wtedy robiła? Pewno piwsko w knajpie z kumplami chlała lub jakie inne wynaturzenia uskuteczniała. - zapytała niziołczyce, która najpewniej pod wpływem alkoholu nie myślała trzeźwo rzucając bezpodstawne oskarżenia.

Dioda trochę ochłonęła, jednak kwestionariusz Pracownika Socjalnego mocno ją zdziwił. - Czy to oficjalne stanowisko urzędu czy też Pana prywatny osąd? - zapytała pracownika socjalnego.

Zgodnie § 1 art. 127 Kodeksu postępowania administracyjnego od decyzji linczu przysługuje mi odwołanie do Kolegium Odwoławczego z czego z wielką satysfakcją skorzystam.

Dioda świadoma była, że ludzie mogą jej zazdrościć głosu, spodziewała się linczu. Znając instytucje rządowe, odwołanie od linczu mogło trafić gdzieś pośród innych wniosków o mniej istotne rzeczy!

- To wy będziecie mieli moją krew na rękach! Wy będziecie odpowiadać za tą zbrodnię! - dodała na koniec.

Zostań, bo ta noc – to ona płacze deszczem,
zostań, bo jak nikt przynosisz mi powietrze.


 
Feniu jest offline