Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 18:36   #194
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Thyrsus siedział spokojnie, ale w tyle głowy zastanawiał się jak bardzo pan Dębowski zaliczał się do lewicowej grupy miłośników płci brzydkiej z którą utożsamiała się Franka. Cóż, wiedząc, że takie rzeczy lepiej nie ruszać, bo same wyjdą na wierz zdecydował się nie wtryniać. Co z tego, że takie zachowania były naturalne w świecie zwierząt? Te wyprane ludzkie czerepy głównego nurtu i tak nie zrozumieją. Kościół miał nadal za dużą władzę by cokolwiek zdziałać. Nie żeby brać magiczna była tym zainteresowana. Obrimosi nadal byli zdecydowanie zbyt liczni i zbyt wokalni... ale póki byli przeciwko wieszczom, póty nie miał z tym problemu. Polityka była niewdzięczną kochanką...

- Dziękuję Panie Adamie, choć w piśmie będę uchodził moim aliasem scenicznym. - powiedział Thearcha - Anthon Zuran. Byłbym zobowiązany za dłuższą czasowo współpracą, wszak mam w głowie nie jedną, a parę książek.

Póki co, Igor wolał przemilczeć dokładną liczbę książek które planował wydać. Będzie jakieś osiem tomów. Mniej więcej tyle będzie potrzebował by przelać swoją wiedzę na papier, a trochę jej było... trzeba było tylko liczyć na dobry odbiór. Naprawdę liczył na ekspansję za zachodnią granicę.

- Oczywiście kopia zostanie przeze mnie sprezentowana na wasze ręce celem uczciwej recenzji. Mam przeczucie, że dzisiejszego dnia rozpoczęła się owocna współpraca między nami. Prosiłbym jednak o swego rodzaju anonimowość. Wolałbym by nikt poza panem nie znał mojej prawdziwej tożsamości.

Co jak co, ale Thyrsus nie potrzebował dodatkowej uwagi ze strony Wieszczów. Zresztą i tak stawiał się pośrednio na celownik z powodu pisania i publikacji, a w dalszej perspektywie wydawnictwem książek. Wiedział, że Strażnicy Zasłony będą go chronić, ale co tu ukrywać, lepiej wykazać się ostrożnością własną.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 14-03-2018 o 14:43.
Dhratlach jest offline