Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2005, 17:44   #35
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Oki to tak jak obiecałem pare adresików:

STARE GRY.PL - nie trzeba emulatora, są zoptymalizowane pod PC i przez to średnio "chodzą"(przynajmniej mnie). Trzeba się zarejestrować by mieć lepszy MIRROR do ściągania . Niektóre gry, jak np. Millenium są nie do porównania, na emulatorkach Amisi "chodzą" bez porównania lepiej, ale inne można popróbować.

Polski Portal Amigowy - Wprawdzie nie ma emulatorków czy gierek ale warto zerknąć.

Classic Computers Online - chyba najlepsza stronka jaką znalazłem, emulatorki (właśnie z niej ściągałem), gierki i dużo stuffu. Polecam, koniecznie przeczesać, dla każdego coś dobrego się znajdzie.


PERIHELION the PROPHECY - Całkiem dobre RPG. Można je ściągnąć (po kolei 5 dysków) właśnie tutaj (nie znalazłem tej gry nigdzie indziej). Niezły klimat (polecam szczególnie Diabłowi), ale raczej młodszego pokolenia nie wciągnie.

Perihelion - kilka pomocnych tekstów do gry, warto zerknąć przed odpaleniem.


Oki to chyba wszystko, piszcie co i jak jeśli się skusicie.

Pozdrowienia

8)
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.

Ostatnio edytowane przez Nassair : 22-12-2009 o 19:43.
Nassair jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem