Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2018, 19:45   #106
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację

Dziwna Żaba pacnęła się łapką w długi ryjek, słuchając co też Pracownik Socjalny bredzi.
- Jawnie łamać regulamin? W imię czego? Po co? Bo od samego początku nie potrafimy się zgadać? Bo dyskusje nam nie idą? Lincze nie wychodzą? Gracze odpisują tak... by się tylko prześlizgnąć z jednym postem na 24 godziny? Mamy kilku "nowych", którzy nie kumają jeszcze mafijnej czaczy?

Co jak co, ale po takim graczu jakim jesteś, nie spodziewałam się tak niskiej zagrywki. Niezależnie od tego która ze stron przegrywa, a która wygrywa, nie powinno się bojkotować całej gry tylko dlatego, że należy się do strony poległej.
Nie podoba mi się, że chcesz oszukać system, odbierasz całą przyjemność z dalszej zabawy każdej ze stron. Zgłosiłam się dla przyjemności i rywalizacji, a ty właśnie chcesz popsuć jedno i drugie i jeszcze obrażasz swoich przeciwników zarzucając im, że "psują" grę.

Bardzo przyjemnie się teraz zrobiło, no motywacja lvl 500 nie ma co...

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline