Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 22:52   #32
Bigos
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Uff, szybcy jesteście.

He he, faktycznie świadczy o mnie, nie przeczę. Taki czasem dziwny jestem. Poza tym nie zamierzam jej bronić tylko raczej martwię się o siebie.

Teraz to już zupenie się pogubiełem. Mimo że przeczytałem cały temat nawet to co nie na temat .

Według Milly:
Cytat:
Dodam, że u nas nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja, żeby publicznie wyśmiewać inne fora, ubliżać komukolwiek i "na żarty" (czy też nie) proponować przywłaszczenie sobie artykułów. Do tego wywlekanie prywatnych spraw moich i Arango było jedynie dodatkiem do całości,

(przepraszam za wycinek, ale rozumiem że tyczy się to denatki)

według Redone:
Cytat:
Rhamona dostała bana za to, że wypowiadała sie bardziej niż krytycznie (wręcz wulgarnie) o LI jako forum na SB pewnego innego forum


Trochę to się nie trzyma kupy.

Nie trudno było dotrzeć do tej rozmowy na tym innym forum. To co pisała to było raczej jakieś użalanie się niż zła reklama w dodatku nad sobą. Za to ESCO nieźle sobie jechał. Nie wiem co mu zrobiliście ale bardzo was nie lubi, aż strach się bać.

Szok. Dla mnie to ktoś się nabzdyczył że wyszło gdzieś że ktoś tam chodzi z kimś tam (nie napiszę kto bo sam pofrunę).

Jednak ja o czymś jeszcze co mi się rzuciło.

Cytat:
proponować przywłaszczenie sobie artykułów


Nic takiego nie było? O! A co to takiego?
(Struktura wejścia)http://lastinn.info/cyberpunk-2020/566-struktura-wejscia.html

to pewnie jakiś bigos...


PSy. Macie tu świetne Emotki
 

Ostatnio edytowane przez Bigos : 27-06-2007 o 22:58.