Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2018, 21:14   #147
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
No to dalej spami...
Jest spora różnica między zwrotem "próby manipulacji" w obronie przed oskarżeniem "próbujecie teraz okłamać maskę albo bhaala", a stwierdzeniem "manipulancie". Choć sam wprowadzałeś w błąd
Cytat:
- nietykalność w dzień (bo miastu nie starczy głosów)
Nie wykluczałem możliwości linczu na miastowym przez "oś zła", ale bez sojuszu z Bhaal lub Maską nie jest on możliwy.

Miasto ma tu większą swobodę, może linczu dokonać samodzielnie. W przypadku zawiązania się sojuszu przeciwko miastu, rozpoczyna się zwyczajnie wyścig, kto pierwszy zagłosuje. Więc jednak nadal mafia nie jest w stanie zapewnić Bhaalowi wygranej.

Edit:
Oczywiście, znowu wyrywasz fragment, resztę pomijasz i to ja jestem zły. We wcześniejszych postach widać kto odnosił się do argumentów i tłumaczył, a kto wybiórczo atakował.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 06-03-2018 o 21:32.
pi0t jest offline