Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2018, 21:25   #149
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
No to dalej spami...
I znowu atakujesz osobę, a nie argumenty. Kiedy Nami skomentowała temat balansu gry odpowiedziałem jej na to. Zacząłeś dyskusję tu zamiast w temacie gry i nadal próbujesz ją tu toczyć. Więc kto tu spami? Ale w odróżnieniu od Ciebie uszanuję prośbę Lorda Melkora.

P.S. skoro tak lubisz zauważać te argumenty ad personam i inne - poszukaj sobie, jak nazywa się to, kiedy sam sobie wymyślasz "niby mój" argument i obalasz to co sam wymyśliłeś, zamiast to, co napisałem.

Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Szkoda, że gra nie była tak aktywna jak komentarze...
A jak myślisz, po co w ogóle było to zagranie Emmericha Vendena? Przyznam że zrobiłem błąd dając się tu wciągać w komentarzach pi0towi, bo to ożywienie gry to miało być na forum...
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 06-03-2018 o 21:27.
hen_cerbin jest offline