Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2018, 18:40   #39
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przez chwilę Rick czuł się jak w dzieciństwie: Ucieczka przed pościgiem, dzielenie się towarem z kolegami w ekipie i pochwały wyższych w hierarchii - Sięwie Szefie! - Odpowiedział Loganowi z uśmiechem. Może ten gang go nie zdradzi?

Nabrał tempa wpychając sobie do gęby obydwa zwijane kotlety. Rzeczywiście mieli racje to cholerne francuskie żarcie jest zajebiście dobre! Gdyby jeszcze te Francuziki nie lubił za mocno tych durnych Blaszaków to byłoby w dechę!

Rick zgodnie z rozkazem posadził dupę i zapiął pasy. Wykonał swoją część roboty i niewiele więcej mógł zrobić chyba, że mają tutaj jetpack albo będą go ciągnąć na łańcuchu za samolotem to wtedy by jeszcze parę maszyn ze złomował, ale wątpił żeby to pomogło w ich obecnej sytuacji.

- No, to łapać się za Joysticki chłopaki - Richard zaśmiał się jak przygłupi dziesięciolatek.

- Nic się nie martw Siostro w Mutacji! Ja wiem, że to źle wygląda, ale my cię nie porywamy ani nie zamierzamy ci zrobić krzywdy... Te blaszane puszki by cię zabiły! W najlepszym wypadku traktowaliby cię jak niewolnice a uwierz mi sam wiem coś o traktowaniu jak niewolnik, przez co, na co nie masz wpływu siostro! Wydostaniemy cię z tego piekła i będziesz mogła skontaktować się z rodziną i postanowić, co dalej wszystko będzie super! - Próbował pocieszyć dziewczynę, której ruszyli na ratunek.

- Nie wiesz tej chujozie z mediów! Większość z nas jest nieszkodliwa! Ja sam chciałem pracować na budowie zamiast tych maszyn i dostawałem groźby od budowlańców, bo głupie szmatławce napisały, że odbieram im robotę... JASNE są mutanci wariaci i mordercy, ale tyle samo ich, co u normalsów - Dodał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-11-2018 o 18:43.
Brilchan jest offline