Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2018, 16:00   #254
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Odpiszę krótko, ponieważ jestem zajęty.

Chciałbym zauważyć, że po tej scenie czeka was podróż i nie widzę powodu, aby skracać kolejki, ponieważ posty w środku kolejki nie będą już się pojawiać. Musicie wybaczyć mi mój brak wyobraźni, ale nie widzę też zbyt dużej różnicy pomiędzy skróceniem terminów, a zapowiedzianym postem w środku kolejki. W każdym razie w trakcie podróży nie będzie zbyt wiele miejsca na sceny obyczajowe z udziałem MG. Jeśli coś takiego się pojawi, to prędzej w Khazid Grentaz lub gdzieś w pobliżu. Wtedy mogę skrócić kolejki, jeśli taka jest wasza wola.

Poza tym, często bywa tak, że po pierwszym poście i pierwszych kilku odpisach, kolejni gracze nie mają już o czym pisać. Dla nich ciąg dalszy rozmowy jest szansą na wypowiedzenie się, ale jeśli uważacie, że jest inaczej, to skrócę terminy, tylko żebym później nie słyszał legendarne już "nie mam o czym pisać, wszystko już zostało powiedziane".
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline