Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2018, 17:18   #261
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Będę informował, jeśli spodziewam się szybszego odpisu lub wcięcia w połowie kolejki. W tym drugim wypadku, jeśli gracz czuje, że nie wyrobi się, a chciałby coś jeszcze od siebie dodać, to może mnie poinformować, że jego postać chce się dowiedzieć o czymś tam, czy nawet wprost napisać dialog, a uwzględnię go w swoim poście. Wiem, że mi to już kilka razy powtarzałaś, ale mimo wszystko wolę dłuższe terminy, także dla siebie, bo jak sama widzisz - moje posty opisujące dalsze przygody bohaterów nie należą do szczególnie krótkich i zwyczajnie nie lubię, kiedy muszę pisać je zbyt często. Odpowiadanie na dialogi, to żadne wyzwanie w sytuacji, gdy i tak połowę postu stanowią przekopiowane wypowiedzi. Rośnie on dość samoczynnie. No i mimo wszystko nie lubię przedłużać kolejek - źle się z tym czuję, kiedy zawalam swoje własne terminy.

W każdym razie na razie nie ma takiej potrzeby, a te dwie pierwsze kolejki podwyższonej aktywności, chyba każde z was jest w stanie przetrawić, szczególnie, że na początku każdej sesji jest większe na niej skupienie i zaangażowanie wszystkich stron.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline