Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2018, 18:51   #237
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Z tego co wiem Sun chciała startować ze swoją mafią. Ja zawsze chętny, mogę też prowadzić bo mam praktycznie gotowy rekrut jeśli nikt się nie pali do tego.

Adrel masz rację to by było ciekawe, ale jestem za tym żeby dało się wywnioskować z tych nazw umiejki.

ps. ostatnio grywaliśmy ze znajomymi w mafię w realu i ekhm nie wiedzieć czemu 4 razy z rzędu zginąłem podczas pierwszej nocy.. potem się już litowano nade mną i dano trochę pograć. No i na 20 partii (7 graczy) ani razu nie byłem w mafii!

ps2. Maska wprowadza jednak zbyt dużą losowość. Imo w dobrej grze powinien być dobry balans pomiędzy: a)frakcjami b) losowością a możliwością wykorzystania własnego sprytu/intelektu by coś ugrać
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline