Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2018, 23:30   #105
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Post dla Was wszystkich zaczął się pisać. Dziś już nie dam rady go dokończyć. Ukradnę Wam część z gdoca panowie i pociągnę kawałek.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś deklerki, to do jutra do 20:00 przyjmuję na PW.

EDYCJA:

Post ode mnie już jest.

Arvelus i Icarius, przepraszam za gdoca. Dostaliście drobną rekompensatę, ale jesteście w zamknięciu. Pytania i deklaracje proszę na PW, bo gdoc sie nie sprawdził.

Shreklich i Wisienki u Was czas na decyzje. Przyspieszacie i zostawiacie zagrożenie za sobą? Zwalniacie i czekacie co się stanie? Wbijacie się w środek niosąc pomoc jednej ze stron? Omówcie i działajcie. Ewentualne pytania na PW.

Ehran, cóż... ty trafiłeś na wieszczkę o trzech oczach. Ma jakieś sześć do ośmiu lat.

Noboto dla Ciebie i kolegi jest okazja na dodatkową pracę, w zasadzie po drodze. Możesz zadeklarować, że wolisz to skonsultować, albo odpowiadać w ciemno.

Czas na odpowiedź 5 dni.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-03-2018 o 22:08.
Mi Raaz jest offline