Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2018, 09:35   #428
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 31
  • Czas na posty: do 16.03
  • Czas w postach: bieżący
Myślę, że nie mam co wrzucać swojego posta, wszyscy spotkają się w docu w czasie powrotu Turmi, Jorisa i reszty. Są godziny wczesnopopołudniowe (ok. 14-15).

OczekujÄ™ deklaracji nt.:
- rozwalania karczmy;
- więźnia w piwnicy;
- skradzionych fantów;
- ewentualnej rozprawy z Tressendarami;
- wyruszenia do Neverwinter dziÅ›;
- lub wyruszenia jutro.

Generalnie jeśli ktoś nie ma nic do pisania to proszę od razu to zaznaczyć w komentarzach i w takim wypadku niech reszta się z dialogami streszcza w miarę możliwości.

Zakładam wymianę informacji o bieżących wydarzeniach, nie musicie opisywać zdanie po zdaniu - chyba że o czymś nie mówicie.

Marek, jeśli się nudzisz to ja tylko przypominam, że afera z podpalaniem wsi wynikła właśnie przez działania Trzewiczka. Daj znać czy bierzesz skradzione fanty do Neverwinter - pamiętam, że są schowane u burmistrza w piwnicy.
 
Sayane jest offline