Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2018, 22:26   #204
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Lucek czy John to ma lepsze źródła niż wywiad w co uzbrojony jest "Altmark"? O uzbrojeniu "Altmarka" na odprawie to było coś w ten deseń:

Cytat:
Podejrzewamy, że również jest uzbrojony dlatego wysyłamy zespół niszczycieli by go zatrzymać.
- Także ten, no... Trzymajmy się tego co było w sesji No chyba, że moja ciemnoblond pamięć szwankuje to mi przypomnij gdzie była podana rozpiska uzbrojenia "Altmarka" jaką dostali wasi bohaterowie
Łoooo... po imieniu Jak ładnie Normalnie plusa przyfasolę za to, jak tylko mi engine LI pozwoli

Co do wiadomości... hehehe... szpoko luz... już się tłumaczę

Zajrzyj raz jeszcze do KP kapitana Wainwrighta. Jak głosi biogram, Wainwright jest oficerem marynarki, który od kilku lat przed wojną pracował w wywiadzie, pod przykrywką ataszatów wojskowych - m.in. w Niemczech. Ponadto obdarzony jest nieprzeciętną, wręcz nadnaturalną intuicją - kilkakrotnie wchodził przez to w posiadanie informacji, których rzekomo nie powinien posiadać. Okręty klasy Dithmarschen wchodziły do służby jeszcze przed wojną (Altmark pływa od 1938 roku), przy tym nie były szczególnie krytyczną klasą okrętów, zatem informacje o ich osiągach i uzbrojeniu mogły być nawet niespecjalnie utajnione - a jeśli nawet, to możliwe do uzyskania przez zdolnego wywiadowcę kręcącego się np. w okolicach stoczni Howaldtswerke.

Z powyższego względu napisałem tak, jakby Wainwright znał tą informację, ale jeśli uznasz (bo np. tak przekulałeś albo po prostu masz swoje zdanie na ten temat), że nie powinien jej znać, to nie ma problemu - ciotka Edyta wkroczy z gumką i posprząta

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- A poza tym Niemcy coś nie wydawali się skłonni do machania białą flagą.
Coooooooo?!? Jak to... znaczy, się nie poddają się? I jeszcze sobie bezczelnie ze mnie szydzą?

Kurczę no... co oni?

Unbreakable, czy może wręcz Immune to psychology są czy jaki czort?

Ja im pokażę!

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Coś chyba knuli a potem przyszła fala, wywołany nią przechył i wszystko się przetasowało. Johna i Curtisa przewaliło na drugą stronę korytarza czyli właściwie przeszurało ich na drugą burtę. Zatrzymali się dopiero na zamkniętych drzwiach nadbudówki prowadzącej na zewnątrz. Potrzebują się chwilę by się pozbierać. Widzą tylko siebie, kawałek schodów przez jakie niedawno zbiegli i korytarz gdzie przed chwilą się kitrali i nic/nikogo więcej.
Na rozum Johna Szwaby dostali tą samą falą, która przelała się przez korytarz. Zatem powinni być w podobnym stanie co my. Ponadto po tamtej stronie znów ktoś zaczyna strzelać, a John wyraźnie słyszy jęki trafionych i przestraszonych ludzi - z tej odległości raczej ocenia, że to ich niedawni przeciwnicy dostali ogień z boku i powinni być przygwożdżeni.

Konkluzja prosta: zbieramy się z Curtisem z pokładu, przeładujemy giwery i wyłazimy w korytarz. Jeśli będzie tam jakikolwiek Szwab, z miejsca lutujemy mu w kadłub. Na Altmarku - według różnych danych - padło od 4 do 8 Niemców. Czas wyrobić normę. Nie chcieli się poddać - zaczną ginąć.
 
Loucipher jest offline